Tomi Takamaa
Salille.com
- Viestejä
- 1 530
Sen mukaan mitä ehditään. Ideaalista olisi 2–3 jaksoa per kuukausi.Helvetin hieno homma! Onko teillä jo suunnitteilla kuinka tiuhaan meinaatte pukata jaksoja ulos?
Vois olla myös semmonen hyvä että Utti ei sais puhua bodauksesta😁. Se ois kielletty aihe, kaikesta muusta puhuisitte.Utti vieraaksi , sille pannullinen kahvia ja 10 grammaa asetyyli-L -karnitiinia ynnä muita nootropiineja niin teidän ei tarvitse ite edes avata suuta, annatte sen vaan puhua.
Se ois sitten vaan Star Trek ja Stargate jakson aiheenaVois olla myös semmonen hyvä että Utti ei sais puhua bodauksesta😁. Se ois kielletty aihe, kaikesta muusta puhuisitte.
Varmaan tulee ennen pitkää aika paljon aiheita käsiteltyä.Voisitte puhua myös vakavemmista asioista? Kuten perheväkivalta ,uskollisuus parisuhteessa mitä näitä nyt on
Hyvä idea. @NyyssisTomi käsittääkseni suosii valmennettavilla 2 tai 3jakoisia tai jotain näiden variaatioita, kuitenkin niin että lihakset treenataan se pari kertaa viikossa, ja Nyyssis taas vannoo monijakoisempien, 4 ja 5 jakoisten nimeen? Tässäpä teille jakson aihe, kunnon debatti siitä kumpi se nyt on se ainoa oikea tapa treenata ja miksi . Eikä mitään " kaikille treenijaoille on paikkansa " hommia vaan perustelette toisillenne miksi teidän metodi on parempi kuin toisen.
Joo ehdottomasti lapaset pysyy jatkossa kurissa tai sitten kiinnitän mikin sillein, ettei se osu kaulaan ja resonoi siitä. Vitutti tuo niin paljon. Lisäksi tuo harmaa tapetti aiheutti jotain outoa moire-tyylistä efektiä kuvaan.Hienoa sedät! Meni mukavasti kokkaillessa aika kuunnellessa, sellaisen pienen kritiikin poikasen voisin antaa että Tomi pidä ne kädet alhaalla😁, me tiedetään että sulla on mojovat hauikset ja äänenlaatu kärsii. Mutta kaiken kaikkiaan erittäin miellyttävää kuunneltavaa, toivottavasti tulee pian lisää. Onko muuten aikeissa sisällyttää joka jaksoon katsojakysymyksiä?